استعلام و پرداخت آنلاین خلافی خودرو

برای انتخاب روش استعلام، پلاک خودرو را وارد کنید.

 • پرداخت با شناسه قبض و شناسه پرداخت

  ویژگی‌های سامانه استعلام و پرداخت خلافی خودرو

  پلاک خودرو را در فرم وارد کنید و روش مناسب خود را انتخاب کنید تا از ویژگی‌های سامانه استعلام و پرداخت خلافی خودرو بهره‌مند شوید:

  استعلام جزئیات خلافی با احراز هویت استعلام مجموع خلافی بدون احراز هویت استعلام رایگان قبوض خلافی با شناسه‌های قبض پرداخت آنی، سریع و ساده با دسترسی به رسید در سوابق

  استعلام خلافی خودرو و تسویه آنی پرداخت‌ها

  یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بسیاری از رانندگان و مالکین خودروها، دسترسی به روشی آسان برای استعلام و پرداخت خلافی است. این سایت با در نظر گرفتن این دغدغه و اولویت قراردادن رفع نیازهای کاربران خود، ساده‌ترین راه استعلام و پرداخت خلافی را فراهم کرده‌است. برای استعلام خلافی ماشین یا دریافت عدم خلافی خودرو کافیست شماره پلاک خود را وارد کنید و جزئيات یا مجموع مبلغ جریمه‌های خودروی خود را مشاهده و به صورت آنی تسویه کنید.
  استعلام خلافی خودرو و تسویه آنی پرداخت‌ها

  استعلام جزئیات خلافی با پلاک

  این روش برای مشاهده جزییات خلافی مناسب است
  • تسویه آنی خلافی خودرو
  • نمایش به‌روزترین جزئیات
  • نمایش تصویر جریمه دوربین پلیس
  • امکان پرداخت موردی و اقساطی جرایم
  • نیاز به احراز هویت (کد ملی و شماره موبایل مالک)
  • هزینه استعلام: ۵.۲۰۰ تومان
  استعلام جزئیات خلافی با پلاک

  استعلام مجموع مبلغ خلافی با پلاک

  این روش برای مشاهده مجموع مبلغ خلافی، بدون اطلاعات مالک مناسب است
  • تسویه آنی مجموع خلافی
  • نمایش به‌روزترین مبلغ جریمه
  • بدون نیاز به احراز هویت و شماره موبایل و کد ملی مالک خودرو
  • هزینه استعلام: ۵.۲۰۰ تومان
  استعلام مجموع مبلغ خلافی با پلاک

  پرداخت خلافی با شناسه قبض و شناسه پرداخت

  این روش برای مشاهده رایگان قبض جریمه پیامک شده مناسب است
  • امکان پرداخت جریمه با قبض پیامکی یا کاغذی
  • امکان پرداخت یک قبض جریمه
  • بدون نیاز به احراز هویت، شماره موبایل و کد ملی مالک خودرو
  • تسویه آنی
  • هزینه استعلام: رایگان
  پرداخت خلافی با شناسه قبض و شناسه پرداخت

  سایر روش‌های استعلام خلافی خودرو

  استعلام خلافی خودرو آنلاین

  برای دریافت سریع خلافی خودرو کافیست شماره پلاک خود را در سایت خلافی وارد کنید و به سادگی به‌روزترین جزئيات جرائم وسیله نقلیه خود را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید از امکان تسویه آنی و استعلام ریز خلافی خودرو آنلاین نیز استفاده کنید.

  استعلام خلافی خودرو با پلاک

  برای استعلام خلافی خودرو از روی شماره پلاک کافیست از روش‌های اینترنتی مانند سایت خلافی استفاده کنید و به راحتی استعلام جریمه خودروی خود را با شماره پلاک انجام دهید. در صورت احراز هویت در این روش،‌ امکان مشاهده جزئيات جرایم نیز وجود دارد.

  استعلام خلافی خودرو با کد ملی

  برای استعلام خلافی با کد ملی کافیست روش استعلام جریمه با جزئيات را در سایت خلافی انتخاب کنید و با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه مالک، جریمه خودروی خود را مشاهده کنید.

  استعلام خلافی راهور ۱۲۰ با بارکد

  سایت راهور ۱۲۰ نیز امکان استعلام و پرداخت جرائم را برای کاربران فراهم کرده‌است. البته برای استعلام از سایت راهور به کد سخا، رمز عبور و شماره بارکد خودروی خود نیاز دارید.

  استعلام خلافی با کد VIN

  کد VIN، یک شناسه ۱۷ رقمی است که روی کارت خودرو و برگ سبز آن درج شده‌است. با استفاده از این کد می‌توانید از طریق روش پیامکی که در ادامه معرفی می‌کنیم گرفتن خلافی ماشین خود را انجام دهید.

  استعلام خلافی با پیامک

  برای استفاده از روش پیامکی کافیست کد VIN خودرو یا شماره شاسی آن را به سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ ارسال کنید و مجموع مبلغ جرایم خود را دریافت کنید. البته این روش برای تمامی خودروها پاسخگو نیست و ممکن است نتوانید استعلام خلافی خودروی خود را انجام دهید.

  دریافت خلافی خودرو با کد دستوری

  یکی دیگر از روش‌های غیر اینترنتی استعلام خلافی، استفاده از کد دستوری #۱۱۰* است. البته این روش هنوز در دست راه‌اندازی است و در حال حاضر امکان استعلام جریمه با کد دستوری وجود ندارد و پیشنهاد می‌کنیم از روش‌های جایگزین مانند استعلام خلافی آنلاین استفاده کنید.

  دریافت خلافی خودرو با مراجعه حضوری به پلیس + ۱۰

  برای استعلام حضوری،‌ می‌توانید به نزدیک‌ترین دفتر پلیس‌+۱۰ مراجعه کنید. در این روش باید تمامی مدارک خودرو، شامل کارت خودرو، برگ سبز و بیمه نامه را به همراه داشته باشید. همچنین لازم به ذکر است که هزینه استعلام جریمه رانندگی به هنگام مراجعه به دفاتر پلیس‌ +۱۰، مبلغ ۱۷.۵۰۰ تومان است که در مقایسه با دیگر روش‌ها هزینه زیادی به شمار می‌رود. علاوه بر این هزینه، وقت و زمان زیادی نیز به هدر می‌رود.

  استعلام خلافی خودرو با تلفن

  یکی دیگر از روش‌های آفلاین استعلام، استفاده از تماس تلفنی است. اما این روش در حال حاضر امکان‌پذیر نیست و بهتر است از دیگر راهکارهای ارائه‌شده برای مشاهده جریمه‌ها و پرداخت آن‌ها استفاده کنید.

  گرفتن خلافی خودرو با موبایل

  یکی از بهترین روش‌های استعلام جرایم ‌خودرو، استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی است. برنامه‌هایی همچون قبضینو (سامانه مشاهده ریز خلافی خودرو) و پلیس من، امکان مشاهده خلافی خودرو آنی را برای کاربران خود فراهم کرده‌اند. با توجه به گستردگی استفاده از تلفن‌های همراه، این روش محبوبیت زیادی بین کاربران دارد.

  سایر خدمات خودرو

  سوالات متداول

  آیا تسویه خلافی در سایت خلافی به صورت آنی انجام می‌شود؟
  بله؛ کلیه جرائم پرداخت‌شده در این سایت به صورت آنی تسویه شده و از لیست پلیس راهور حذف می‌شوند.
  آیا می‌توان بدون اطلاعات مالک،‌ خلافی خودرو را مشاهده کرد؟
  بله، برای گرفتن استعلام خلافی خودرو بدون اطلاعات مالک، می‌توانید از روش استعلام مجموع جریمه‌ها استفاده کنید و بدون کد ملی یا شماره موبایل،‌ تخلفات خودروی خود را مشاهده کنید.
  آیا خلافی‌های نمایش ‌داده‌ شده در سامانه خلافی، به‌روز هستند؟
  بله؛ تمامی خلافی‌های نمایش‌ داده‌ شده در این سایت کاملا به‌روز و مطابق آخرین به‌روزرسانی‌های سامانه پلیس راهور است.
  آیا امکان پرداخت موردی یا قسطی خلافی وجود دارد؟
  بله؛ سایت خلافی امکان پرداخت موردی یا قسطی خلافی را در روش استعلام جزییات با کد ملی و شماره موبایل فراهم کرده‌ است. در این روش می‌توانید جرایم مورد نظر خود را انتخاب و به صورت آنی آن‌ها را تسویه کنید.
  چرا باید برای استعلام خلافی هزینه پرداخت کرد؟
  هزینه استعلام تخلف، ۵.۲۰۰ تومان است که این مبلغ از سوی پلیس ناجی تعیین شده ‌است و سایت Khalafi.ir نقشی در تعیین این مبلغ ندارد.
  پیگیری پرداخت تکراری خلافی به چه صورت است؟
  اگر جرائم خود را از سایت خلافی پرداخت کرده ‌باشید امکان پرداخت تکراری وجود ندارد. در صورت پرداخت تکراری خلافی با دیگر روش‌ها، باید به مراکز اجرائیات پلیس راهور مراجعه و برای دریافت وجه پرداختی تکراری اقدام کنید.
  آیا بدون ثبت نام در سامانه سخا می‌توان خلافی خودرو را مشاهده کرد؟
  بله؛ برای استعلام خلافی در این سایت، نیازی به ثبت نام در سامانه سخا و دریافت رمز عبور ندارید. کافیست شماره پلاک خودروی خود را وارد کنید.
  چقدر طول می‌کشد تا جرایم پرداخت‌شده از لیست پلیس راهور حذف شود؟
  کلیه جرائم پرداخت‌شده در سایت خلافی،‌ به صورت آنی تسویه شده و از لیست جرائم پلیس راهور نیز حذف می‌شوند.
  چگونه جرایم قبلی خودروی خود را مشاهده کنم؟
  نتایج کلیه استعلام‌های شما در سایت خلافی، در بخش سوابق ذخیره می‌شود. در هر زمان می‌توانید به جرایم قبلی خودروی خود دسترسی داشته باشید.
  آیا امکان پرداخت جرائم از بخش سوابق وجود دارد؟
  بله، کاربران سایت Khalafi.ir می‌توانند جرایم ماشین خود را از بخش سوابق نیز به صورت کاملا رایگان پرداخت کنند. توجه داشته باشید که جزییات ثبت‌شده در بخش سوابق ممکن است تغییر کرده‌ باشند و توصیه می‌کنیم برای مشاهده به‌روزترین تخلفات ثبت شده،‌ دوباره استعلام انجام دهید.
  جدیدترین مطالب
  چگونه به مبلغ خلافی خودرو اعتراض کنیم؟
  چگونه به مبلغ خلافی خودرو اعتراض کنیم؟

  احتمالا برای شما یا آشنایانتان پیش‌‌آمده که در حین رانندگی به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین، جریمه شدید و مجبور شدید از طریق روش‌های استعلام خلافی آنلاین یا حضوری جریمه را قبل از بالا رفتن مبلغ کل جریمه پرداخت کنید. گاهی‌اوقات مبلغ خلافی خودرو همان چیزی است که تصور می‌کردید؛ اما گاهی‌اوقات زمان پرداخت متوجه می‌شوید که تعداد زیادی جریمه رانندگی برایتان ثبت شده

  آدرس مراکز اجرائیات پلیس راهور از شرق تا غرب کشور
  آدرس مراکز اجرائیات پلیس راهور از شرق تا غرب کشور

  آیا راننده‌ای هست که از پاک شدن جریمه رانندگی خودروی خود خوشحال نشود؟ این روزها بسیاری از رانندگان از سر حواس‌پرتی یا بی‌دقتی به علائم راهنمایی، جریمه می‌شوند. در این بین کسانی هم هستند که همیشه به قوانین پایبند بودند، اما وقتی استعلام خلافی خودروی خود را انجام می‌دهند با لیستی از تخلفات رانندگی روبه‌رو می‌شوند

  آدرس و شماره تلفن مراکز پلیس +۱۰ در سال ۱۴۰۲ + لیست خدمات
  آدرس و شماره تلفن مراکز پلیس +۱۰ در سال ۱۴۰۲ + لیست خدمات

  احتمالا اگر حداقل یک بار به مراکز پلیس + ۱۰ مراجعه کرده باشید، می‌دانید که شلوغی مراکز کمی کلافه‌کننده به نظر می‌رسد؛ چراکه مجبور هستید ساعات زیادی از روز را در مراکز منتظر بمانید تا نوبت‌تان شود و کار خود را انجام دهید.

  دریافت عدم خلافی خودرو در کمتر از چند دقیقه
  دریافت عدم خلافی خودرو در کمتر از چند دقیقه

  این روزها بیشتر افراد به دلیل مشغله‌های کاری و ذهنی، پرداخت خلافی را جز اولویت‌های اصلی خود قرار نمی‌دهند و به همین دلیل مبلغ کل جرائم رانندگی بالا می‌رود و پرداخت خلافی کاری سخت و هزینه‌بر می‌شود؛ اما آخر چه؟

  نظرات کاربران
  شما هم می‌توانید نظر خود را درمورد این خدمت ثبت کنید.