خدمات استعلام و پرداختی خودرو

سامانه خلافی با توجه به نیاز مالکان خودرو به سامانه‌ای کامل و جامع در حوزه استعلام و پرداخت، دسته‌بندی خودرو را با خدمات استعلام و پرداخت آنلاین مالیات و خلافی خودرو، استعلام آنلاین سوابق خودرو و … ارائه کرده است.

خلافی خودرو

خدمت استعلام خلافی خودرو با پلاک در سامانه خلافی با ۲ روش استعلام جزئیات خلافی ماشین و استعلام مجموع خلافی ماشین ارائه می‌شود. استفاده از این خدمت برای جلوگیری از دوبرابر شدن خلافی و توقیف نیاز است؛ بنابراین اگر جریمه دارید، برای جلوگیری از مشکلات و دردسرهای گفته‌شده، استعلام و پرداخت جریمه را انجام دهید.
استعلام و پرداخت خلافی خودرو
خلافی خودرو

مالیات انتقال خودرو

اگر می‌خواهید نوبت تعویض پلاک بگیرید، حتما باید پیش از آن، تسویه مالیات خودرو را انجام دهید؛ وگرنه، امکان گرفتن نوبت از سامانه نوبت‌دهی تعویض پلاک را نخواهید داشت. شما می‌توانید از خدمت استعلام و پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو سامانه خلافی برای تسویه سریع و ساده این هزینه، استفاده کنید.
استعلام و پرداخت مالیات انتقال خودرو
مالیات انتقال خودرو

درباره خدمات خودرویی سامانه خلافی

سامانه خلافی، تمام خدمات مورد نیاز مالکان خودرو را در دسته‌بندی خدمات استعلام و پرداخت خودرویی جمع‌آوری و ارائه کرده است تا کار شما را برای مدیریت اقدامات مربوط به خودرویتان ساده‌تر و سریع‌تر از همیشه کند.

در حال حاضر، این خدمات شامل مشاهده و پرداخت مالیات انتقال خودرو، مشاهده و پرداخت خلافی خودرو، استعلام سوابق خودرو و … است؛ اما این فهرست، روزبه‌روز کامل‌تر و جامع‌تر می‌شود.

جدیدترین مطالب
چگونه به مبلغ خلافی خودرو اعتراض کنیم؟
چگونه به مبلغ خلافی خودرو اعتراض کنیم؟

احتمالا برای شما یا آشنایانتان پیش‌‌آمده که در حین رانندگی به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین، جریمه شدید و مجبور شدید از طریق روش‌های استعلام خلافی آنلاین یا حضوری جریمه را قبل از بالا رفتن مبلغ کل جریمه پرداخت کنید. گاهی‌اوقات مبلغ خلافی خودرو همان چیزی است که تصور می‌کردید؛ اما گاهی‌اوقات زمان پرداخت متوجه می‌شوید که تعداد زیادی جریمه رانندگی برایتان ثبت شده

راهنمای استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو و پرداخت آن
راهنمای استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو و پرداخت آن

با افزایش قیمت خودروها، بازار خرید و فروش ماشین‌های دست دوم داغ شده‌ است. افرادی که قصد خرید و فروش ماشین و انتقال سند به صاحب جدید را دارند، باید مراحل قانونی نقل و انتقالات خودرو را طی کنند تا مشکلی در معامله پیش نیاید؛ از مراحل قانونی نقل و انتقالات خودرو، استعلام مالیات نقل و انتقال خودرو و دریافت گواهی وصول پس از پرداخت آن است.

دریافت عدم خلافی خودرو در کمتر از چند دقیقه
دریافت عدم خلافی خودرو در کمتر از چند دقیقه

این روزها بیشتر افراد به دلیل مشغله‌های کاری و ذهنی، پرداخت خلافی را جز اولویت‌های اصلی خود قرار نمی‌دهند و به همین دلیل مبلغ کل جرائم رانندگی بالا می‌رود و پرداخت خلافی کاری سخت و هزینه‌بر می‌شود؛ اما آخر چه؟

راهنمای جامع ترخیص خودرو از پارکینگ پس از توقیف
راهنمای جامع ترخیص خودرو از پارکینگ پس از توقیف

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خودرویتان به علل متفاوت به دست پلیس راهنمایی و رانندگی توقیف شده باشد؛ بنابراین، می‌دانید که چه دردسرهایی دارد. شما باید برای ترخیص خودرویتان از پارکینگ پس از توقیف اقدام کنید؛